Návrat všech námořníků na palubu, 24. 5. 2021 vyplouváme

Milí žáci (vážení rodiče),

věřím, že do neděle 23. 5. nepřijde žádné nové (změněné) nařízení, a tak vám s velkou radostí oznamuji, že se na vás VŠECHNY od pondělí 24. května moc těšíme (všechny děti 1. stupně budou pouze v budově 680) 😊.

• Testování bude probíhat pouze jednou týdně, a to v pondělí pro všechny žáky školy (vyjma stanovených výjimek MŠMT v rámci prodělání C–19).

• Stále platí naše dohoda, že je možné si přinést testy vlastní, popřípadě využít školní testy plivací.

• Jsou také umožněny sportovní aktivity nejen venku, ale také ve vnitřních prostorách školy.

• Družiny budou rozděleny opět na dvě oddělení pro děti PT-5. ročníku (nemusí být již zachovávána homogenita skupiny).

• Všichni žáci se mohou stravovat ve školní jídelně.

• Dále plánujeme zopakovat letně-školní prázdninové aktivity.

Síly ubývají, ale radost z návratu do „normálu“ je veliká. V pondělí tedy všichni na značkách a dle časového harmonogramu vyplouváme 😊. Mgr. Miroslava Kubešová, ředitelka školy