Žákovská knížka OnLine – registrace zákonných zástupců

Vážení rodiče,

připravili jsme pro vás novinku, a to zpřístupnění Žákovské knížky přes náš školní portál Škola OnLine. Získáte tak rychlý přehled o klasifikaci a důležitém dění ve škole, můžete i vy zavčasu informovat třídní učitele o tom, s čím byste potřebovali pomoci, co byste jim chtěli sdělit.

Postup pro registraci do databáze školy je následující – viz obrázky 1, 2, 3 v příloze

Třídní učitelé vám zadají váš registrační PIN kód pro registraci do portálu Škola OnLine (vaše děti již přístupy mají :-)).

1. V pravém horním rohu (modré pole) kliknete na odkaz Registrace žáků a rodičů

2. Dále vás systém vyzve, abyste zadali registrační PIN, který vám vydá třídní učitel, dále abyste zadali jméno a příjmení, pro které byl PIN vydán (uvádějte své oficiální jméno a příjmení)

3. Budete systémem vyzváni, abyste si zadali uživatelské jméno a heslo, pod kterým se budete přihlašovat (volte rozumné údaje a hlavně si je zapamatujte)

4. Přihlásíte se do aplikace napsáním svého uživatelského jména a hesla, které jste si vybrali (opět viz obrázek č. 1 s tím, že tyto údaje již vpisujete do dvou bílých polí – Uživatelské jméno, Heslo)