top of page

Změna termínu přijímacího řízení na SŠ, Zápisové lístky

Milí budoucí studenti středních škol, vážení rodiče,


MŠMT posunulo termín přijímacího řízení na střední školy a odborná učiliště – další informace přikládám v příloze.


Dále nemějte obavy ohledně odevzdávání zápisových lístků (SŠ vás do tohoto úkonu nemohou tlačit, dokud nedostanete oficiální dokument o přijetí ke vzdělávání). Jako škola jsme předevčírem (9. 3. 2021) obdrželi pokyn, že vám díky pandemii můžeme vydávat zápisové lístky až do 6. dubna, a to, že jsme je vám vydali již v únoru, abyste byli v klidu, je jen pro vás bonus navíc. Cokoli byste potřebovali, neváhejte se obrátit na mne nebo na výchovnou poradkyni 😊.

Mgr. Miroslava Kubešová, ředitelka školy


Poslední aktualizace 22. 3. 2021
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page