top of page

Vyhlášení karantény pro žáky 9. A

Vážení rodiče,


na základě obdržení zprávy z KHS Vám sděluji informaci, že žáci 9. A, (vyjma těch, které nekontaktovala KHS) musejí do doby provedení testu PCR zůstat v karanténě (viz příloha níže). Výuka jim bude poskytována distančním způsobem. Prezenční pak bude zahájena ve chvíli, kdy se jí bude moci znovu účastnit 50% žáků. Žákům, na které se karanténa nevztahuje, bude nadále poskytována prezenční výuka.


Nárok na odběr obědů ve školní jídelně mají žáci až po obdržení negativního výsledku testu PCR.

Na sourozence, rodiče (členy společné domácnosti) se – pokud nemají příznaky onemocnění covid-19 zvýšená teplota, rýma, kašel) – karanténa nevztahuje (rozhodnutí o karanténě by bylo na základě příkazu KHS).


Stále si držme palce, abychom vše společně zvládli. Mgr. Miroslava Kubešová


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page