top of page

Vyhlášení ředitelského volna pro první stupeň, ohlášení prodloužení vánočních prázdnin

Vážení rodiče, milí žáci, vzhledem k stupňující se absenci ze strany žáků a pedagogického sboru 1. stupně jsem se rozhodla udělit žákům 1. stupně v rámci preventivního opatření na dny 17. a 18. prosince ředitelské volno.

Zároveň chci velmi poděkovat vám všem (a zároveň smekám pomyslný klobouk), že respektujete a dodržujete všechna hygienická nařízení. Právě tato disciplína nás zachraňuje od uzavření školy z důvodu nákazy C-19 tak, jak je tomu v okolních městech. Málokterá(ý) ředitel(ka) školy může říci, že má tak skvělé rodiče a žáky 💪💗.

Pevně věřím, že za dobu „volna“, prázdnin všichni nabereme sílu k novému nádechu vše zvládat dál a najdeme další společné cesty, k tomu, aby nás „covidová“ patálie bolela co nejméně. Mgr. Miroslava Kubešová, ředitelka školy


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


bottom of page