top of page

Výuka po 10. lednu 2021

Milí žáci, vážení rodiče, myslím, že ani nemusíme čekat na pokyn MŠMT (současný je platný do 10. 1. 2021), že je nám jasné, že DISTANČNÍ VÝUKA pro žáky 3.–9. ročníků bude pokračovat dále i po desátém lednu. Svým způsobem mě mrzí, že nedovolí žákům vzdělávat se alespoň v hlavních předmětech český jazyk, matematika a v cizím jazyce (mít výuku 2–3 hodiny denně). Přitom všem, na co jsme si už zvykli a museli odestát, bych nějakou kombinaci, aby bylo zachováno v rámci hygienických pravidel co je třeba, vymyslela. A že by bylo nač se těšit 😉.

Hlavu vzhůru, frčíme dál, a jakmile pes přestane kousat, zkombinuji, přesunu, vydesinfikuji 😊, jen ať už jsou děti zase s námi. Mgr. Miroslava Kubešová, ředitelka školy


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page