top of page

Ukončení prezenční výuky pro PT, 1. a 2. ročníky

Milí žáci, vážení rodiče,


nezměrně mě mrzí, že vám musím zveřejňovat zprávy o opětovném uzavření školy pro PT, 1. a 2. ročníky. Čekám ještě na upřesněný pokyn MŠMT, zda budeme moci (od 8. 3. 2021) všem žákům alespoň přes výdejní okénko zajistit stravování. Dobrou zprávou je, že jsou stále povoleny individuální konzultace (v obsazení rodič, žák), tzn., nebojte se nás v případě potíží oslovit. Pro žáky 9. ročníku posílíme přípravu na přijímací řízení, dále upravíme obsah vzdělávání tak, abychom zaměřili veškerý fokus na zvládnutí testů CERMAT. Pro PT, 1. a 2. ročníky připravíme výuku on-line. Hlavu vzhůru, není nic, co bychom společně nezvládli 💪❤, Mgr. Miroslava Kubešová, ředitelka školy


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page