top of page

Pojďme v tom nebýt sami

Čtrnáctidenní tahání kočky za ocas pokračuje (další informace o případné změně ve výuce se dozvím do 28. 2. 2021).


Přemýšlím, jak vás mám povzbudit, potěšit, motivovat k tomu, abyste tu „covidovou káru“ zvládli táhnout dál.

Nebojte se nás (telefonicky, e-mailem, osobně) kontaktovat – ptát se, svěřit se, sdělit, co potřebujete, neboť vzájemná komunikace (co vám pomáhá, co vám nepomáhá) je velmi důležitá. Když už nic jiného, jsme v tom všem „coviďáckém“ pospolu, a k tomu, abychom ho zvládli bez větších karambolů, je potřeba každý jeden z nás. Stále připomínám, že jsou umožněny individuální konzultace ve škole a ve výjimečných (!) případech i osobní přítomnost (se splněním veškerých bezpečnostních opatření) – neboť chápeme, že některé rodiny nemají absolutní šanci tuto situaci zvládnout a ti, kdo to odnesou, budou především děti. Pojďme v tom nebýt sami 🧡, Mgr. Miroslava Kubešová, ředitelka školy.Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

留言


bottom of page