top of page

Navýšení cen obědů od 1. 1. 2022

Vážení naši strávníci,


vzhledem k navyšování cen potravin jsme nuceni i my přistoupit ke zvýšení cen obědů, a to následovně:


Od 1. 1. 2022 se ceny navyšují takto:

· žáci 7 –10 let původní cena za oběd 20,- Kč – změna na 22,- Kč

· žáci 11 – 14 let původní cena za oběd 22,- Kč – změna 24,- Kč

· žáci 15 let a výše původní cena za oběd 23,- Kč – změna 25,- Kč

· cizí strávníci (doplňková činnost) původní cena za oběd 55,- Kč – změna 86,- Kč


Zároveň jsme již zahájili všechny přípravy na zařazení do projektu Zdravá školní jídelna (více viz https://www.zdravaskolnijidelna.cz/), v němž jsou stanoveny přísné podmínky na odběr surovin (je kladen důraz na české kvalitní dodavatele) v rámci podpory zdravé výživy.


Vzdělávání netkví jen v získávání znalostí v učivu základní školy, ale také v tom, co denně do svých těl vpravujeme. A kde jinde tyto znalosti podpořit, než ve škole 😊. Konec umělým dochucovadlům, cukru, soli, mraženým potravinám… Naše paní kuchařinky už jsou proškolené, mají nakoupené kuchyňské pomocníky, odbornou literaturu a my je v tom svými jazýčky podpoříme.


Máme se nač těšit 😊.


Zdravému mlsání zdar! Mgr. Miroslava Kubešová, ředitelka školyNejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page