top of page

Máme v našem týmu mladé záchranáře i sportovce

Víte, že máme v našich dětských řadách mladé záchranáře? Nemohla jsem se dočkat, až 30. 6. 2022 veřejně vyzvu Ladislava Berkovce, Matěje Mikule, Vojtěcha Kellera a Romana Zemánka, aby převzali z rukou pana místostarosty Jindřicha Jurajdy pamětní list a knihu jako poděkování. Ode mne dostali na vysvědčení Pochvalu ředitelky školy za mimořádný projev lidskosti a statečný čin při záchraně života spolužačky.


Dále máme v našich řadách i mladého sportovce Lukáše Vaňko, který byl také panem místostarostou oceněn a na vysvědčení si mohl přečíst tyto řádky: Uděluji pochvalu ředitelky školy za úspěšnou reprezentaci školy a města Jiříkov na mistrovství České republiky v plavání a potápění.


A do třetice všeho dobrého hlásím, že jsme (jak říká můj kolega Jan Kolář) zase stáli na bedně. A to na Atletické olympiádě měst a obcí v Rumburku, kde nám naši sportovci vybojovali krásné třetí místo. Více vám prozradí jejich koučové Jan Kolář a Mgr. Diana Halvová v jejich příspěvku.


Ještě teď se dmu pýchou a vím, že mi to dlouho vydrží 😊, Mgr. Miroslava Kubešová, ředitelka školy


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page