top of page

Loučení se školním rokem 2021/2022

Často vzpomínám na rána, kdy jsem 30. 6. pohladila budíka s tím, že mě bude provázet zase až od posledního týdnu v srpnu 😊. Je v nich vždy kousek nostalgie. Nostalgie, v níž se zrcadlí střípky končícího školního roku. Pro naše deváťáky i historie. V září zasednou do nových lavic, do nových kolektivů pod taktovkou středoškolského týmu. Nesmutním. Naopak se těším na nové truhláře, „ajťáky“, zdravotní sestry, automechaniky, kuchaře a cukrářky… Kdo ví, kdy koho budu mít tu čest nasmlouvat na zakázku výroby nových desek na stoly v učebně fyziky a chemie, komu budu volat SOS kvůli výměně dataprojektoru, kdo nás proškolí v novinkách v první pomoci, kdo nám opraví školní sekačku, připraví raut na oslavu zakončení školního roku atd. Takže, lásky naše, učte se, čekáme na spolupráci s vámi 😊.


A nám všem, kteří zůstáváme, přeji dlouhatáááánské prázdniny plné odpočinku i šťastných okamžiků a těším se 1. 9. 2022 na viděnou (mé dospěláky uvidím dříve, někdo mě hlídat musí 😊), Mgr. Miroslava Kubešová, ředitelka školy
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page