top of page

Jak mluvit s dětmi o válce

Vážení rodiče,


sdílím s vámi metodickou pomoc, jak mluvit s dětmi o válce (včetně překladu do ukrajinštiny).


Upřímně musím říci, že bych si ani v nejčernějším snu neuměla představit, že vedle podpory v časech covidu, budeme také našim dětem poskytovat podporu v časech neomluvitelného aktu válečné agrese. Jsme připraveni reagovat na široké spektrum emocí, pocity nejistoty, obavy o své blízké, ale také vytvářet bezpečný prostor pro otázky a právě ony emoce, stejně jako příležitosti k solidaritě a pomoci.


Nesmíme se nechat zválcovat okolnostmi života, neboť naše děti nás potřebují. Mgr. Miroslava Kubešová, ředitelka školy ❤️.


Obrázek: My víme, jak se cítíte je použit s laskavých svolením https://www.facebook.com/pepetacz/ .
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page