top of page

Návrat žáků do škol 30. 11. 2020

Milí žáci, vážení rodiče, sdílím s vámi aktuální informace ohledně návratu do škol. Viz informace níže, Mgr. Miroslava Kubešová, ředitelka školy

Tisková zpráva: (SZ) Žáci základních škol se vrátí do tříd od 30. listopadu. Bez omezení bude první stupeň a deváté třídy, další třídy druhého stupně se budou střídat, řekl ministr školství Robert Plaga. Ministr datum zdůvodnil tím, že se základní školy musí na obnovení výuky druhého stupně řádně připravit. Výuka bude probíhat v turnusech, které se budou vždy po týdnu střídat.

"Tento harmonogram bude platit jen tehdy, pokud ho v pátek schválí vláda," řekl dnes na tiskové konferenci ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO). "Další rozvolnění ve školství přijde až ve třetím stupni PSA," doplnil ministr.

bottom of page