top of page

Informace o otevření školy 2. 11. 2020

Vážení rodiče, milí žáci,


v současné době jsem odkázána ohledně umožnění prezenční výuky na zpravodajství z médií, stejně jako vy. Tzn., nemám ohledně otevření (alespoň 1. stupně ZŠ) žádné bližší informace, respektive ty, že 1. stupeň 2. 11. otevřen nebude.

Každopádně pro žáky 1. ročníku (posléze i pro starší ročníky) připravujeme on-line konferenční vysílání. Zajišťuji vše tak, abyste měli co nejméně starostí s instalací aplikací, přihlašováním atd.


Zároveň jsem nás bez prodlení přihlásila do projektu ICT potřebným žákům (5.–9. ročníku), takže i vy, co máte problémy s ICT technikou, připojením, budete brzy kontaktováni, abychom vám mohli co nejdříve pomoci.


Přeji nám všem pevné zdraví a hlavně trpělivost a jako vždy vám děkuji za spolupráci. Mgr. Miroslava Kubešová, ředitelka školy


https://forbes.cz/distancni-ale-pro-vsechny-manzele-tykacovi-pomohou-ohrozenym-detem-s-online-vyukou/

bottom of page