top of page

Změna hygienických opatření ve škole


Vážení rodiče, milí žáci,

radost z tohoto opatření nemám, nicméně roušky hrají důležitou roli při nařizování karantény. Stačí jeden nakažený žák C-19 ve třídě a všem jeho spolužákům bude nařízena karanténa, pokud, cituji: „Nebyly používány odpovídajícím způsobem osobní ochranné prostředky dýchacích cest…“ Nechci, aby se opakovala situace z 11. 3., kdy musela být v důsledku nařízení MZ uzavřena celá škola. Jsem moc ráda, že se žáci i učitelé mohli vrátit do svých kolektivů a budu se snažit na škole udržet výuku prezenčním způsobem, vyučující budou využívat venkovních prostor, kde (s patřičným odstupem) roušky žáci používat nemusí. Není to jednoduché pro nikoho z nás a vztek, protesty, osočování nám nyní nepomůže. Pojďme se opět semknout a učinit maximum, abychom mohli tuto nelehkou situaci opět zvládnout. Velmi vám děkuji a vážím si vaší spolupráce. Mgr. Miroslava Kubešová, ředitelka školy


PS: Dobrá zpráva je, že na škole zatím není žádný potvrzený žák, ani zaměstnanec s C-19. Oproti jiným školám ve výběžku se držíme :-)

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page