Spuštění systému Škola OnLine pro žáky a rodiče

March 13, 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

 

připravili jsme pro vás možnost komunikace přes náš školní portál Škola OnLine. Pokud se ho rozhodnete využívat, což vám velmi doporučuji, kontaktujte, prosím, svého třídního učitele, který vám zadá váš registrační PIN kód. Postup do přihlášení databáze školy je následující – viz obrázky 1, 2, 3 v příloze

 

1. V pravém horním rohu (modré pole) kliknete na odkaz Registrace žáků a rodičů

 

2. Dále vás systém vyzve, abyste zadali registrační PIN, který vám vydá třídní učitel, dále abyste zadali jméno a příjmení, pro které byl PIN vydán (je to vždy žák školy – uvádějte oficiální jméno a příjmení)

 

3. Budete systémem vyzváni, abyste si zadali uživatelské jméno a heslo, pod kterým se budete přihlašovat (volte rozumné údaje a hlavně si je zapamatujte)

 

4. Přihlásíte se do aplikace napsáním svého uživatelského jména a hesla, které jste si vybrali (opět viz obrázek č. 1 s tím, že tyto údaje již vpisujete do dvou bílých polí – Uživatelské jméno, Heslo)

 

5. Přejeme vám příjemné surfování

 

Mgr. Miroslava Kubešová, ředitelka školy

 

Cokoli třeba, pomůžeme, jsme tu ve škole vždy pro vás

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Kategorie
Please reload

Archiv
Please reload