Souhrnné informace k organizaci „výuky“ žáků 1. stupně od 25. 5. 2020–30. 6. 2020

May 13, 2020

Vážení rodiče (a milí žáci),

jsem ráda, že už vám mohu poskytnout první ucelenější informace k organizaci výuky žáků 1. stupně od 25. 5. 2020. S velkou pravděpodobností se bude ještě měnit výuka 1. a 2. ročníků, kdy si oba ročníky povedou pouze paní třídní učitelky.

Pečlivě, prosím, zvažte všechna zdravotní rizika, než své děti přihlásíte. Další potřebné informace naleznete již v prvním přiloženém dokumentu.

Dále vám velmi děkuji za trpělivost, snažíme se připravit vše tak, abychom nastalou situaci všichni dobře zvládli.

Mgr. Miroslava Kubešová, ředitelka školy