Možnost spuštění testovací verze Školy OnLine

March 12, 2020

 

 

Vážení rodiče, milí žáci,

 

v současné době intenzivně pracujeme na spuštění testovací verze systému Škola OnLine, který umožňuje bezprostřední výměnu informací mezi rodičem/žákem a vyučujícím, to znamená, že by se veškerá komunikace neřešila přes sms a emaily, jako dosud, ale přihlášením do databáze školy.

Další informace vám poskytnu po zítřejší mimořádné pedagogické radě, kde se dohodneme, do jaké míry by pro vás spuštění tohoto systému bylo náročné bez patřičného proškolení (v náhledu obrázku vidíte mobilní verzi aplikace.

                                                                                        Mgr. Miroslava Kubešová, ředitelka školy

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Kategorie
Please reload

Archiv
Please reload